Poleć znajomego

AUTOMATYK

Pabianice, PL, 95-200

Poznaj nas:

Adamed to rodzinna firma farmaceutyczno-biotechnologiczna, która produkuje około 500 produktów oferowanych pacjentom w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. Zatrudnia ponad 2700 pracowników. Od ponad 20 lat firma prowadzi własną innowacyjną działalność badawczo-rozwojową. Adamed współpracuje naukowo z wiodącymi uniwersytetami, ekspertami medycznymi oraz instytutami naukowymi, w kraju i za granicą. Własność intelektualna firmy jest chroniona ponad 200 patentami na całym świecie.

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie istniejącego parku maszynowego w ruchu oraz zapewnienie jego niezawodnej pracy,
  • Przeglądy, konserwacje, diagnostyka układów mechaniki i automatyki przemysłowej,
  • Wykonywanie napraw i modernizacji urządzeń produkcyjnych.
  • Wykonywanie prac technicznych związanych z obsługą, drobnymi naprawami oraz regulacją urządzeń.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość od strony praktycznej zagadnień związanych z mechaniką, automatyką i elektroniką przemysłową,
  • Znajomość zagadnień związanych z programowaniem i diagnostyką PLC,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • Prawo jazdy kat. B.

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie rosnące wraz z nabywanym doświadczeniem przez pracownika,
  • Premię miesięczną w wysokości 10% wynagrodzenia zasadniczego,
  • nagroda za brak absencji 300 zł brutto,
  • Dodatek za pracę w godzinach nocnych 30% oraz dodatek za pracę na II zmianie 10%,
  • Bezpłatną opiekę medyczną ENEL-MED dla pracownika i jego bliskich,
  • Kartę sportową Multisport,
  • Ubezpieczenie na życie współfinansowane przez pracodawcę,
  • Dofinansowanie do obiadów
  • Dodatkowe świąteczne świadczenia pieniężne,
  • Bezpłatny transport pracowniczy (z Sieradza, Zduńskiej Woli, Łasku, Bełchatowa, Łodzi i Pabianic),
  • Program Poleceń Pracowniczych - bonus do 4 000 zł brutto za polecenie osoby do pracy w Adamed,
  • Program usprawnień KAIZEN - bonus do 400 zł brutto za każdy wprowadzony pomysł,
  • Dodatkowy bonus pieniężny z okazji jubileuszu pracy zawodowej,
  • Imprezy firmowe (Festiwal Wartości, spotkania świąteczne),
  • Pakiet Zdrowie na 5 (akcje edukacyjne i profilaktyki zdrowotnej, szczepienia, program mental health).